ÚPRAVA VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ OD 12. 10. 2020 – střídavá výuka

Vážení rodiče, z nařízení MZ ČR dochází k úpravě ve vzdělávání na 2. stupni ZŠ následovně:

Žáci 6. a 8. ročníku budou školu navštěvovat v týdnu od 12. do 16. října, kdy proběhne prezenční výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd. V týdnu od 19. do 23. října zůstávají žáci těchto ročníků doma a budou se účastnit distanční výuky na dálku.

Žáci 7. a 9. ročníku zůstávají  v týdnu od 12. do 16. října doma a budou se účastnit distanční výuky na dálku. V týdnu od 19. do 23. října půjdou žáci těchto ročníků do školy, kdy proběhne prezenční výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd.

V týdnu od 26. do 30. října výuka na základních školách neproběhne z důvodu podzimních prázdnin, státního svátku a nařízených dnů volna, a to ani výuka distanční.

Distanční výuka je pro žáky povinná. Hlavním komunikačním zdrojem pro žáky a jejich učitele je http://www.skolaonline.cz.