Podzimní akce školní družiny

 Vážení rodiče.

Máme za sebou září a téměř půlku října. Děti si v těchto dnech vyráběly zvířátka z kaštanů, šperky z jeřabin, sbíraly krásně zbarvené listy a tvořily z nich, malovaly barvami na sklo podzimní obrázky, pletly náramky z gumiček apod.

V následujících dnech bychom s dětmi rády vyráběly draky, které by pak děti pouštěly, udělaly bychom tzv. družinovou drakiádu. Plánujeme ji na středu 19. 10., v závislosti na počasí, datum případně posuneme. Děti si mohou přinést i vlastní draky z domova. 

V pondělí 31. 10. (po podzimních prázdninách), by bylo na programu dlabání dýní, které by zdobily vchod školy. Dýně budou zajištěné, pokud ale pěstujete na zahrádce vlastní a jste ochotni nám je poskytnout, budeme rády.

V těchto dnech (drakiáda i dýňování) uvítáme vyzvednutí Vašich dětí buď do 13. nebo pak po 15. hodině, abychom měly dostatek času.

Vychovatelky školní družiny Eva Macháčková a Kristýna Baldová