šipka úvodní strana

šipka kontaktní informace
    zslibice@zslibice.cz

šipka rozvrh hodin
šipka roční program Ekolog. Vých.
šipka fotoarchiv z akcí
šipka preventivní program

šipka školní jídelna
šipka školní družina
šipka představení učeben

cz  eng  de

šipka doporučujeme

ve škole

Schránka Důvěry Online

Trápí tě nějaký vážný nebo zdánlivě nedůležitý problém a nemáš odvahu obrátit se na třídního učitele, vedení školy nebo výchovného poradce osobně? Využij schránku důvěry online. Můžeš tak napsat o problému, o kterém se stydíš či bojíš mluvit, případně nemáš nikoho, komu se můžeš svěřit.

Pamatuj si, že jediný problém, který se nedá vyřešit, je ten, o kterém nikdo neví.

Jak internetová schránka důvěry funguje?

1) Pokud chceš poslat vzkaz přes schránku důvěry online, klikni na její obrázek.

2) Do prvního políčka napiš svůj e-mail (příjemci se nezobrazí!), aby ses mohl/a příště přihlásit a přečíst si odpověď.

3)Do druhého pole napiš heslo, které řekneš jen schránce. Musí mít alespoň pět znaků a musí obsahovat jak písmena, tak číslice.

4) Napiš svůj vzkaz.

5) Rozhodni se, jestli chceš, aby ten, kdo ti bude odpovídat, věděl, kdo jsi. Rozhodneš-li se pro úplně anonymní vzkaz, nebude prozrazen ani tvůj e-mail, na něj ti schránka pouze automaticky napíše, až bude pro tebe dostupná odpověď.

6) Posledním krokem je už jen vzkaz poslat.

Poslední aktualizace - 30.06.2016 - Optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768   webové stránky spravuje Josef Svoboda